המערכת מבצעת חיפוש אנא המתן.

טוען תוצאות

דן אכדיה הרצליה

שדרות אלי לנדאו 122 הרצליה, הרצליה
ציון: 9.0
חוות דעת
הצג מפה
תנאי ביטול
ניתן לבטל הזמנה בתקופה רגילה עד 2 ימי עסקים ללא דמי ביטול, ביטול /קיצור שהייה פחות מ-2 ימי עסקים לפני מועד האירוח יחויב בעלות הלילה הראשון .אי הגעה למלון חיוב של שני לילות או חיוב ערך כל התקופה ( הנמוך מבניהם)

2 .תקופת שיא: אוגוסט במלונות דן ת"א, באילת ובדן אכדיה ובחגים*: בשאר מלונות הרשת

בנוסף - במלונות ירושלים ואילת, יתייחס גם לתקופת חג המולד - ראש השנה האזרחית -

ביטול שייעשה עד 7 ימים לפני ההגעה, לא יחויב בדמי ביטול.

ניתן לבטל עד 7 ימי עסקים לפני מועד האירוח ללא דמי ביטול.

ביטול/קיצור של בין 7-2 ימים לפני ההגעה, יחויב בערך לילה אחד.

ביטול/קיצור של פחות מ- 48 שעות לפני ההגעה, יחויב בדמי ביטול בערך 2 לילות או השהות כולה (הנמוך מבין השניים).

במקרה של אי הגעה בתקופת השיא ( ,אוגוסט , חגים ) חיוב של כל התקופה המוזמנת .
מלון דן אכדיה ממוקם בפינת חמד צדדית על חוף ימה של הרצליה, במרחק פסיעה מעמק הסיליקון הישראלי ומרכזי הבידור של הרצליה פיתוח ובמרחק נסיעה קצר ממרכז תל אביב. המבנה הנמוך של "המלון עם הגג האדום" משתרע על שטח רחב ידיים. במרכזו בריכת שחיה גדולה ומסביב לה, שפע גנים ופרחים בכל פינה. מלון דן אכדיה משרה אווירה משפחתית נעימה חמימה ולבבית, ומתאים גם לאנשי עסקים האוהבים לשלב נופש ועסקים. המחירים הנ"ל הינם לישראלים בלבד בעלי תעודת זהות ישראלית בלבד. במידה ויגיע תייר למלון - ישלם מחיר מעודכן לתייר -במלון עצמו או יחוייב בהפרש בסיכום עם ספק השירות.קבלת חדרים החל מהשעה 15:00 ועזיבת חדרים בשעה 12:00 כולל ביום שבת,עזיבה מאוחרת יותר בתוספת תשלום בתאום הקבלה בלבד.

חדרים

 • סוויטת טראסהסוויטה מרווחת בעיצוב חדש, עם נוף פנורמי לים התיכון שאין כמוהו. סוויטת הגן מעוצבת בסגנון מודרני ונעים כולל סלון וחדר שינה נפרדים, חדר אמבטיה עם ג'אקוזי, מרפסת פרטית ועוד. פרטים נוספים: 66 מ"ר / 3 מבוגרים לכל היותר כניסה חופשית לטרקלין המלך דוד (החל מגיל 18)
 • סוויטה נשיאותיתסוויטה חדשה, גדולה מאוד בעיצוב מדהים, עם נוף עוצר נשימה לים התיכון ולבריכה. לסוויטה סלון מרווח במיוחד עם אזור לפינת אוכל, אח פרטי בהדלקה אוטומטית, אזור נפרד לעבודה וחדר שינה מהודר עם נוף לים. חדר רחצה גדול הכולל אמבטיה, מקלחת מרווחת ,סאונה רטובה פרטית ועוד. יש אפשרות לחדר שינה נוסף בבקשה מראש. פרטים נוספים: 100 מ"ר / 3 מבוגרים לכל היותר כניסה חופשית לטרקלין המלך דוד כניסה (החל מגיל 18)
 • סוויטת דלקס בניין מרכזיסוויטה מרווחת בעיצוב נעים, עם נוף מדהים לים התיכון. סוויטות הדלאקס כוללות סלון וחדר שינה נפרדים, חדר אמבטיה עם ג'אקוזי ומקלחת רחבה. יש אפשרות לחדר שינה נוסף בבקשה מראש. פרטים נוספים: 60 מ"ר / 3 מבוגרים לכל היותר כניסה חופשית לטרקלין המלך דוד כניסה (החל מגיל 18)
 • סוויטת גןנוף מדהים לים לבריכה ולמרינה עם מדשאה פרטית ואזור ישיבה נוח, מיטות שיזוף וגישה ישירה מהסוויטה לגינת המלון העצומה. סוויטת הגן עוצבה מחדש לאחרונה, עם סלון מרווח מאוד, חדר שינה גדול וחדר רחצה עם כל הפינוקים. פרטים נוספים: 78 מ"ר / 3 מבוגרים לכל היותר כניסה חופשית לטרקלין המלך דוד (החל מגיל 18)
 • חדר גן קומה ראשונה עם ג'אקוזיחודשו לאחרונה, בעיצוב מודרני ונעים עם אזור ישיבה נח. משקיף לים, וכולל מרפסת עם ג'אקוזי פרטי. פרטים נוספים: 38-42 מ"ר / 3 אנשים לכל היותר כניסה חופשית לטרקלין המלך דוד (החל מגיל 18)
 • חדר גןמדשאה מפנקת עם מיטות שיזוף נוחות, אזור ישיבה בפטיו פרטי וגישה ישירה מהחדר לגינת המלון העצומה. חדרי הגן עוצבו מחדש לאחרונה, החדרים מרווחים במיוחד וכוללים אזור ישיבה גדול, חדר רחצה מרווח עם אמבטיה ומקלחון נפרדים. כל החדרים פונים לים, לבריכה, לחצר או למרינה. פרטים נוספים: 36-38 מ"ר / 3 מבוגרים לכל היותר או 2 מבוגרים ו-2 ילדים כניסה חופשית לטרקלין המלך דוד (החל מגיל 18)
 • חדר משפחהחדרים מרווחים מאוד בעיצוב נעים, פונים למגרשי הטניס. חדרי המשפחה נועדו לארח משפחה בנוחות. פרטים נוספים: 46 מ"ר / 3 מבוגרים לכל היותר או 2 מבוגרים ו-2 ילדים
 • חדר גן קומה ראשונה עם מרפסתחודשו לאחרונה, בעיצוב מודרני ונעים עם אזור ישיבה נח. משקיף לים, לבריכה או למרינה וכולל מרפסת פרטית. פרטים נוספים: 28-31 מ"ר / 3 אנשים לכל היותר
 • חדר דלאקס נוף לבריכה חדר בעיצוב מודרני ונעים עם אזור ישיבה, ממוקם בבניין המרכזי. פונה לנוף של הים והבריכה. פרטים נוספים: 27 מ"ר / 3 אנשים לכל היותר
 • חדר דלאקס נוף לים חדר בעיצוב מודרני ונעים עם אזור ישיבה, ממוקם בבניין המרכזי. פונה לנוף של הים והבריכה. פרטים נוספים: 27 מ"ר / 3 אנשים לכל היותר
 • חדר הרצליה חדר סטנדרט בעיצוב קלאסי באגף המזרחי של הבניין המרכזי, פונה לפטיו המלון או למגרשי הטניס. מומלץ בעיקר עבור אורח יחיד, ומתאים לאורח עסקי. פרטים נוספים: 25-24 מ"ר / 2 אנשים לכל היותר

מפה

פרטי ההזמנה שלי - הזמנה באישור מיידי

 • כרטיס אשראי לביטחון בלבד! הזמנה באישור מיידי התשלום מתבצע במלון (באשראי או במזומן) או לפי המפורט במבצע
 • במבצע של חברת אשראי מסויימת, זכאים למחיר המבצע המזמינים באמצעות הכרטיס של אותה החברה בלבד!
 • הזמנה ללא עמלות הזמנה או עמלות כרטיס אשראי
 • כרטיס אשראי מסוג דיירקט מחוייב לפי הסכם תנאי חברת האשראי עם הלקוח
 • תהליך ההזמנה מאובטח
 • ילדים עד גיל 12 , תינוקות עד גיל 2
back to results
close map