המערכת מבצעת חיפוש אנא המתן.

טוען תוצאות

מלון מטיילים ארץ דפנה

קיבוץ דפנה, קיבוץ דפנה
ציון: 9.0
חוות דעת
הצג מפה
תנאי ביטול
מאי- יוני 2020
 
ניתן לבטל עד שלושה ימים ללא דמי ביטול.
 
יולי 2020
ניתן לבטל ללא עלות עד שבוע לפני ההגעה. עד יומיים לפני ההגעה זה 50% מסה"כ העסקה, יומיים לפני או אי הגעה דמי ביטול מלאים.
 
אוגוסט 2020
 
ניתן לבטל ללא עלות עד שבועיים לפני ההגעה, בטווח השבועיים מחייבים עלות הלילה הראשון, עלות שאינה חוזרת במקרה של ביטול.
 
חגים2020
בראשון לחודש, חודשיים לפני הגעה אנחנו גובים מקדמה של 10% שאינה חוזרת במקרה של ביטול.
ניתן לבטל שבועיים לפני הגעה ללא דמי ביטול נוספים. ביטול שבועיים לפני הגעה דמי ביטול של 50% מסה"כ העסקה. יומיים לפני או אי הגעה דמי ביטול מלאים
בגליל העליון, בינות לפלגיו של נחל דן, בנקודה פסטוראלית כפי שרק הטבע היה יכול ליצור, שוכן מלון דפנה בקיבוץ דפנה. נוף גלילי, אוויר צלול ונקי, מרחבי עין קץ וזרימת נחל דן מעבר לחדרכם. במלון אשר בימים אלו אנו עמלים על שיפוצו 56 חדרי אירוח בשלושה אגפים. הטבע בשיא עוצמתו משמש תפאורה נדירה כמו מימי בראשית. נחל דן זורם בינות לעצים התמירים בני עשרות השנים. במתחם האירוח יפוזרו ערסלים. פינות בר בי קיו לפריז'רואים שבניכם. המרחבים הגדולים של המלון יאפשרו לילדיכם להסתובב בחופשיות ובביטחון לשחק וליהנות משפע המתקנים אותם מציע המלון. כול זאת במרחק של כשעתיים נסיעה מתל אביב בליבו של חבל ארץ על פלגי מים. כשהחצבאני והדן למרגלותיכם, כתף החרמון, הרי הגולן והלבנון מולכם, בין כרי דשא ירוקים, באווירה קסומה ומרגיעה, כול אשר נותר הוא לבחור להיכן ומתי מטיילים.

חדרים

 • סוויטת פרימיום עם חדר שינה וסלון ויציאה לגינהסוויטה מעוצבת ורחבת ידיים בגודל 46 מטר רבוע, מציעה נוחות מרבית בלב הטבע. בסוויטה חדר שינה וסלון עם ספה זוגית, מאובזרת במטבחון עם מיקרוגל מקרר מיני-בר, קומקום חשמלי, טלוויזיית LCD, ואינטרנט אלחוטי. הסוויטה צמודת קרקע עם יציאה לגינה ובמרחק הליכה זורם נחל דן. מתאימה לזוגות ולמשפחות (זוג עם שלושה ילדים ותינוק).
 • סוויטת חדר שינה וסלון עם יציאה לגינהסוויטה מרווחת בגודל 40 מטר רבוע המשלבת עיצוב עם נוחות ואווירה פסטורלית. בסוויטה חדר שינה וסלון עם ספה נפתחת בגודל מיטה וחצי, מטבחון עם מיקרוגל מקרר מיני-בר, קומקום חשמלי, טלוויזיית LCD, ואינטרנט אלחוטי. הסוויטה צמודת קרקע עם יציאה ישירה לגינה הסמוכה לנחל דן ומתאימה לזוגות ולמשפחות (זוג עם שני ילדים ותינוק).
 • דירת חדר שינה אקונומי עם יציאה לגינהדירת אקונומי (לא משופצת) עם חדר שינה וסלון בגודל 40 מטר רבוע, כוללת מיטה זוגית וספה נפתחת בגודל מיטה וחצי. בדירה מטבחון עם מיקרוגל, מקרר ממיני-בר, קומקום חשמלי, טלוויזיית LCD, ואינטרנט אלחוטי. הדירה צמודת קרקע עם יציאה ישירה לגינה מטופחת וירוקה במרחק הליכה מנחל דן. מתאים לזוגות ולמשפחות (זוג עם שני ילדים ותינוק).
 • סטודיו סופריור עם יציאה לגינהחדר סטודיו המתאפיין בעיצוב מודרני ומשלב נוחות ואווירה רגועה בחלל אחד ומרווח. החלל בגודל 35 מטר רבוע וכולל מיטה זוגית וספה נפתחת בגודל מיטה וחצי, מטבחון עם מיקרוגל מקרר מיני-בר, קומקום חשמלי, טלוויזיית LCD, ואינטרנט אלחוטי. מהחדר יציאה לגינה וכרי דשא מטופחים במרחק הליכה מנחל דן. מתאים לזוגות ולמשפחות (זוג עם שני ילדים ותינוק)
 • אדמה פלוסהחדרים מעוצבים בטוב טעם והנם חדרי מיני סוויטות כאשר בכול חדר יחידת הורים נפרדת וסלון רחב ידיים. בסלון פינת ישיבה הכוללת שולחן קפה, שתי ספות הנפתחות למיטה. ארון. ערכת קפה. טלוויזיה. מזגן. כחלק מהסלון בחלל אחד קיימים מטבחון, מיני מקרר ופינת אוכל. ביחידת ההורים מיטה זוגית טלוויזיה נוספת. חדר מקלחת מרווח החדר מיועד לאירוח לזוג עם 3 ילדים בלבד
 • אדמה - מלון ארץ דפנה
  אדמהמיני סוויטה לאירוח זוגות ומשפחות. החדר מעוצב על פי תפיסת העיצוב הייחודית למלון כולו, תוך שמירה על נוחות המתארחים , המיני סוויטה מיועדת לאירוח של עד 3 מבוגרים או זוג עם שני ילדים . במיני סוויטה חדר שינה וסלון, 2 טלוויזיות, ספה נפתחת מקלחת מעוצבת, מטבחון מיקרוגל, מיני מקרר וערכת קפה, . במתחם מדשאות מוריקות ופרחים. ערסלים להשלמת האווירה פינות בר בי קיו בשני מתחמים במלון.
 • שמים - מלון ארץ דפנה
  שמיםסטודיו לאירוח זוגות ומשפחות. הסטודיו מעוצב על פי תפיסת העיצוב הייחודית למלון כולו, תוך שמירה על נוחות המתארחים החדר נועד לאירוח של 3 מבוגרים או זוג עם שני ילדים. בחדר ספה נפתחת, טלוויזיה מקלחת מעוצבת, מטבחון , מיקרוגל , מיני מקרר וערכת קפה. במתחם מדשאות מוריקות ופרחים. ערסלים, ולהשלמת האווירה במלון ישנם 2 מתחמי בר בי קיו
 • מיםמיני סוויטה לאירוח זוגות ומשפחות המיני סוויטה מיועדת לאירוח של עד 3 מבוגרים או 2 מבוגרים עם שני ילדים וכוללת חדר שינה וסלון, 2 טלוויזיות , מקלחת מעוצבת, מטבחון , מיקרוגל, מיני מקרר וערכת במתחם מדשאות מוריקות ופרחים. ערסלים ולהשלמת האווירה במלון ישנם 2 מתחמי בר בי קיו

וידאו

מפה

פרטי ההזמנה שלי - הזמנה באישור מיידי

 • כרטיס אשראי לביטחון בלבד! הזמנה באישור מיידי התשלום מתבצע במלון (באשראי או במזומן) או לפי המפורט במבצע
 • במבצע של חברת אשראי מסויימת, זכאים למחיר המבצע המזמינים באמצעות הכרטיס של אותה החברה בלבד!
 • הזמנה ללא עמלות הזמנה או עמלות כרטיס אשראי
 • כרטיס אשראי מסוג דיירקט מחוייב לפי הסכם תנאי חברת האשראי עם הלקוח
 • תהליך ההזמנה מאובטח
 • ילדים עד גיל 12 , תינוקות עד גיל 2
back to results
close map