המערכת מבצעת חיפוש אנא המתן.

טוען תוצאות

מלון פלח הרימון – מלון בוטיק בצפת – רשת אוליב

ארלוזורוב 55, צפת, צפת
לא סתם נקרא המלון "פלח הרימון", המלון הממוקם בקרית האמנים בצפת בולט על רקע מבני האבן העתיקים במראה הכפרי- מודרני שלו, מבנה האבן החדש אך בעל המראה האותנטי וגג הרעפים האדום. המלון ממוקם בנקודה קסומה, ממש על צלע ההר, כאשר ממנו נשקפים נופיו המהפנטים של הגליל העליון והר מירון וגם גגותיה של העיר צפת. חופשה במלון פלח הרימון, ממש כמו פרי הרימון, משלבת בין היופי החיצוני של המבנה והסביבה לבין היופי הפנימי הניכר בסוויטות המושקעות. הסוויטות מעוצבות בסגנון אלגנטי ומודרני בניחוח של רטרו. הספות והכורסאות הרכות, הטפטים המקסימים בצבעי הפסטל אשר מכניסים ניחוחות של טבע אל תוך הסוויטות, האמבטיה החדישה והמפנקת וכמובן המרפסת אשר ממנה נשקף הנוף היפהפה- כל אלה מעניקים לאורחי המלון חופשה קסומה ומפנקת הממלאת באנרגיות את הגוף, הנפש והרוח גם יחד.
הצג מפה
תנאי ביטול
ביטול שיתקבל עד 7 ימי עסקים לפני תאריך ההגעה לא יחויב בדמי ביטול כלל.

ביטול שיתקבל בין 7 ל-3 ימי עסקים לפני תאריך ההגעה יחויב בדמי ביטול בסך 50% מכלל עלות ההזמנה.

ביטול שיתקבל לאחר המועד הנ"ל (פחות מ-3 ימי עסקים מתאריך ההגעה) - יחויב בדמי ביטול מלאים (100%)תאריכים נבחרים- חגים ו/או מועדים, כולל חודשי יולי - אוגוסט:

ביטול שיתקבל עד 14 ימי עסקים לפני תאריך ההגעה לא יחויב בדמי ביטול.

ביטול שיתקבל בין 14 ל-7 ימי עסקים לפני תאריך הגעה יחויב ב-50% מכלל עלות ההזמנה.

ביטול שיתקבל לאחר המועד הנ"ל (פחות מ-7 ימי עסקים מתאריך ההגעה) יחויב על בדמי ביטול בסך 100% מכלל עלות ההזמנה.כלל תנאי ביטול הזמנה מתבצע בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א-1981(להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות שהותקנו מכוחו.
  • סוויטת פלח הרימוןארבע סוויטות המשלבות סגנונות עבר והווה. סוויטת תמר פסים סוויטת זית תכלת , סוויטת תאנה אדום , סוויטת גן ירוק. כל סוויטה מעוצבת בסגנון חדשני עם צבעים שיגרמו לכם להיכנס ישר לאווירה. בסלון ספת עור מפנקת וכורסא בגוון תואם, מטבח מאובזר ופינת אוכל בסגנון קליל, אמבט ג'קוזי זוגי בחדר אמבטיה נעים ומיטה מפנקת עם משענת מרופדת גבוהה וגולת הכותרת- מרפסת הפונה לנוף הצפתי ולהר מירון.
  • סוויטה עם מרפסת סוויטת בגודל 60 מטר מרובע משופעת ומרווחת, בחדר אמבטיה גקוזי,ומיטה עם משענת מרופדת גבוהה ומרפסת הפונה לנוף הצפתי.

פרטי ההזמנה שלי - הזמנה באישור מיידי

  • כרטיס אשראי לביטחון בלבד! הזמנה באישור מיידי התשלום מתבצע במלון (באשראי או במזומן) או לפי המפורט במבצע
  • במבצע של חברת אשראי מסויימת, זכאים למחיר המבצע המזמינים באמצעות הכרטיס של אותה החברה בלבד!
  • הזמנה ללא עמלות הזמנה או עמלות כרטיס אשראי
  • כרטיס אשראי מסוג דיירקט מחוייב לפי הסכם תנאי חברת האשראי עם הלקוח
  • תהליך ההזמנה מאובטח
  • ילדים עד גיל 12 , תינוקות עד גיל 2

מפה

back to results
close map